به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


بازخوانی نامه رهبر انقلاب به حسن روحانی و پاسخ رئیس جمهور

بازخوانی نامه رهبر انقلاب به حسن روحانی و پاسخ رئیس جمهور دررابطه با برجام.

وقتی نامه‌ها سخن از نیت‌ها و اعمال می‌گویند روحانی 30 مهر 1394 :برچیده شدن تمام تحریم‌ها به عنوان سند قانونی در روزنامه‌های رسمی آمریکا و اروپا منتشر شده است!

 اگر چه توجه به همین دو قسمت از دو نامه یاد شده به خوبی نشان می‌دهد كه كیفیت و كمیت نحوه اجرای خواسته‌ها و اوامر مقام معظم رهبری توسط ریاست محترم جمهور با چه كیفیت و به چه سرعتی بوده است، اما بازخوانی متن كامل هر دو نامه كه زمان نگارش هر دو قبل از بتن‌ریزی  قلب تنها نیروگاه هسته‌ای ساخت ایران  بود به مراتب بسیار عبرت آموزتر خواهد بود

اگر چه توجه به همین دو قسمت از دو نامه یاد شده به خوبی نشان می‌دهد كه كیفیت و كمیت نحوه اجرای خواسته‌ها و اوامر مقام معظم رهبری توسط ریاست محترم جمهور با چه كیفیت و به چه سرعتی بوده است، اما بازخوانی متن كامل هر دو نامه كه زمان نگارش هر دو قبل از بتن‌ریزی قلب تنها نیروگاه هسته‌ای ساخت ایران بود به مراتب بسیار عبرت آموزتر خواهد بود.

تلاش برای فرار از مسئولیت تصویب و اجرای آنچه به اصرار دولت "برجام" نامیده می‌شود پس از سخنرانی 16 آذر ریاست محترم جمهور در دانشگاه تهران به یكی از موضوعات بحث بر انگیز روزهای اخیر تبدیل شده كه نگاه دوباره به برخی اسناد منتشر شده در این خصوص روشنگر ابعاد جالبی از این موضوع خواهد بود.منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است